Blog Wielotematyczny

Dobrze zaplanowany urlop

Drobiazgowe zaplanowanie kilku najistotniejszych spraw przed wylotem na wakacje dam nam pewność dobrej i beztroskiej podróży. Właśnie z tego powodu sprawdzamy jakie recenzje ma hotel do którego się wybieramy, czy agencja turystyczna jest warta zaufania, a także sporządzamy listę rzeczy do spakowania. Zaskakująco często jednak zapominamy o rzeczach które zostają na miejscu.

O ile z mieszkaniem sprawa jest dość prosta, bo wystarczy zainstalować dobry alarm połączony z monitoringiem lub po prostu poprosić osoby z sąsiedztwa o dozorowanie, to gorzej jest z autem. Tym bardziej kiedy na lotnisko wybieramy się własnym środkiem transportu – rodzi się problem z bezpiecznym jego pozostawieniem. Z tego powodu warto wybrać parking strzeżony w pobliżu lotniska oferujący usługi dobrej jakości.

POLECANE: Parking Okęcie – wygodnie rezerwuj parking w pobliżu lotniska

W jaki sposób wybrać dobry parking strzeżony niedaleko lotniska?

Zastanówmy się czym powinien się wyróżniać dobry parking strzeżony w pobliżu lotniska? Najistotniejsze by gwarantował bezpieczeństwo zaparkowanego na nim auta – bez cienia wątpliwości jest to cecha najbardziej pożądana. Właśnie dlatego musi mieć solidne ogrodzenie, odpowiednio doświetlony plac z systemem monitorującym i być ochraniany przez całą dobę. Z pewnością dobrze jeśli parking będzie miał wykupioną polisę ubezpieczeniową w jednej z renomowanych firm ubezpieczeniowych – pomimo że szefowie parkingów bardzo dbają o wysoką jakość usług, to los kreuje czasami bardzo zaskakujące scenariusze.

Wygoda to rzecz tak samo ważna, ponieważ prawdopodobnie każdy chciałby żeby podróż przebiegała przyjemnie już od samego początku. W tej materii istotne są dwa elementy oferty: przewóz na lotnisko zadbanym busem oraz przynajmniej nieduża poczekalnia, ponieważ może się zdarzyć, że w sezonie letnim ruch będzie na tyle duży, że na transfer z parkingu strzeżonego na lotnisko będziemy musieli poczekać kilka minut.

Na rynku parkingów zlokalizowanych blisko portów lotniczych znajdziemy sporo ofert w bardzo podobnej cenie, dlatego możemy decydować się na te które oferują usługę najwyższej jakości, bo zazwyczaj cena nie będzie różniła się zauważalnie od innych. Dobrze jest zarezerwować miejsce z wyprzedzeniem i nie zamartwiać się podczas podróży o samochód zaparkowany w Polsce.