Blog Wielotematyczny

Fotolustro – idealna atrakcja na każdą imprezę

Jeżeli szukasz interesującej atrakcji, która idealnie nadaje się na każdą okazję, taką jak chociażby wesele czy chrzest to na pewno zainteresuje Cię fotolustro. To urządzenie, które złożone jest z 65 calowego interaktywnego ekranu otoczonego kolorowymi światłami, umożliwiające wykonywanie zdjęć w stylu selfie. Wbudowane animacje oraz szablony powodują, że świetna zabawa z użyciem fotolustra prawie nigdy się nie nudzi. Przeważnie ma wbudowaną drukarkę, z wykorzystaniem której zdjęcia można wydrukować od razu, a dodatkowo pamięć wewnętrzna fotolustra pozwala na zapisanie ich przykładowo na pamięci USB.

ZOBACZ KONIECZNIE: Fotolustro Opolskie

Osoby wykonują usługi z wykorzystaniem fotolustra najczęściej zapewniają dodatkowe atrakcje pod postacią zabawnych przebrań co sprawia, że rozrywka jest jeszcze lepsza. Z naszych doświadczeń wynika, że przy korzystaniu z magicznego lustra świetnie bawią się tak młodsi, jak i starsi uczestnicy przyjęcia. Poza imprezami rodzinnymi fotolustro idealnie sprawdza się na imprezach firmowych, w szkołach czy na salach zabaw. Mamy pewność, że Twoi Goście jeszcze długo będą wspominali zabawę przy magicznym lustrze.

Firma Weselne Atrakcje to jedna z tych w ofercie której znajdą Państwo magiczne lustro w wyjątkowo korzystnej cenie, a dodatkowo atrakcje takie jak na przykład wytwornicę dymu, maszynę do wytwarzania baniek oraz sporo innych ciekawych rozwiązań. Doświadczony personel gwarantuje pomoc przy obsłudze, dzięki czemu z możliwości jakie daje magiczne lustro będzie mógł z łatwością skorzystać każdy Gość.